SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Klema - velké zlepšení

Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit Ski areál Klema a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Frýdlant nad Ostravicí a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků a lano pro děti. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován dle potřeby. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší hamburger a smažák. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 75% prostě dát nemůžeme.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.9.
částečně oblačno
17°C
9°C
Neděle
24.9.2023
částečně oblačno
17°C
9°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
24°C
16°C