SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Harrachov - Zákoutí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Harrachov - Zákoutí a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete čtveřici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete smažák a gulášek. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Muzeum a Pojizerská galerie , které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Areál by potřeboval několik větších investic. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 71%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.9.
částečně oblačno
17°C
9°C
Neděle
24.9.2023
částečně oblačno
17°C
9°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
24°C
16°C