SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Dešná - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Dešná! Areál se nachází v Javorníkách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. smažák či řízečky. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Vranča.

Areál je spíše průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. 63% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.9.
částečně oblačno
17°C
9°C
Neděle
24.9.2023
částečně oblačno
17°C
9°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
24°C
16°C