SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Pernink - Nad nádražím - lyžaři si přijdou na své

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Pernink - Nad nádražím. Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Úprava svahu probíhá denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší smažák nebo smažák.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Hornické muzeum Krásno.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 74% - to je náš verdikt.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.9.
částečně oblačno
17°C
9°C
Neděle
24.9.2023
částečně oblačno
17°C
9°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
24°C
16°C