SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Olešnice - Hartman - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Olešnice - Hartman. Areál se nachází v Orlických horách.

Ve středisku najdete jeden vlek a jedno lano. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší smažený sýr či kofolu. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Deštné v O.h..

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Areál by potřeboval několik větších investic. 64% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.12.
Zataženo
0°C
-5°C
Úterý
7.12.2021
Polojasno
0°C
-3°C
Středa
8.12.2021
Zataženo
-2°C
-3°C
Čtvrtek
9.12.2021
Sněžení
-1°C
-2°C