SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Olešnice - Hartman

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Olešnice - Hartman. Areál se nachází v Orlických horách nedaleko města Náchod . Je však mírně podprůměrně vybavený. Někomu tak zde může něco chybět.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnejte horkou čokoládu nebo hamburger.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek Náchod, který se nachází ve vzdálenosti 11km od areálu.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 62%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.9.
částečně oblačno
17°C
9°C
Neděle
24.9.2023
částečně oblačno
17°C
9°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
24°C
16°C