SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Lomná - Přelač - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Navšivte s rodinou středisko Horní Lomná - Přelač. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší smažený sýr a kofolu.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Muzeum Třineckých železáren, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál hodnotíme spíše kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. 76% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.9.
částečně oblačno
17°C
9°C
Neděle
24.9.2023
částečně oblačno
17°C
9°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
24°C
16°C