SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Hrádek se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Hrádek. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku a řízečky.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. 63% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.12.
Zataženo
0°C
-5°C
Úterý
7.12.2021
Polojasno
0°C
-3°C
Středa
8.12.2021
Zataženo
-2°C
-3°C
Čtvrtek
9.12.2021
Sněžení
-1°C
-2°C