SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Hrádek se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Hrádek. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku a řízečky.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. 63% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.9.
částečně oblačno
17°C
9°C
Neděle
24.9.2023
částečně oblačno
17°C
9°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
24°C
16°C