SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Český Jiřetín

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Český Jiřetín. Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít čtveřici vleků. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete uzená cigára nebo párek v rohlíku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Zoopark Chomutov se nachází pouze 27km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Areál je spíše průměrný. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.9.
částečně oblačno
17°C
9°C
Neděle
24.9.2023
částečně oblačno
17°C
9°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
24°C
16°C