SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Šachty Vysoké nad Jizerou - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Šachty Vysoké nad Jizerou! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází trojice vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete smažený sýr či smažený sýr.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Vlastivědné muzeum . Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 70%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.12.
Zataženo
0°C
-5°C
Úterý
7.12.2021
Polojasno
0°C
-3°C
Středa
8.12.2021
Zataženo
-2°C
-3°C
Čtvrtek
9.12.2021
Sněžení
-1°C
-2°C