SKI AREÁL MOSTEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Horní Lomná - Přelač - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Navšivte s rodinou středisko Horní Lomná - Přelač.

Dalečín - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Dalečín je pro vás to pravé.

Olešnice - Hartman - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Olešnice - Hartman.

Pernink - Nad nádražím - lyžaři si přijdou na své

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Pernink - Nad nádražím.

Štrbáň - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Štrbáň!

Česká nebo zahraniční lyžařská střediska?

Do Česka se blíží zima. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Rozhodují především finance. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Dešná - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Dešná!

Kde hledat informace o lyžování v českých areálech?

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Zajíždějí nové rolby. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Lyžařská sezóna už je za dveřmi.

Do ski areálu České Žleby se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko České Žleby a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Harrachov - Zákoutí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Harrachov - Zákoutí a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Nová Lhota - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Nová Lhota a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski Klema - velké zlepšení

Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit Klema a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Ostružná - Řetězárna ostudu neudělal

Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Ostružná - Řetězárna.

Co nepodcenit před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Šachty Vysoké nad Jizerou - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Šachty Vysoké nad Jizerou!

Sportovní oblečení na hory

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Mrákotín - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Mrákotín je pro vás to pravé.

Zimní středisko Český Jiřetín

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Český Jiřetín.

Držkov - žádná sláva

Navšivte s rodinou středisko Držkov.

Do ski areálu Hrádek se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Hrádek.

Přívrat - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Přívrat.

Areál Železná Ruda - Nad nádražím ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Železná Ruda - Nad nádražím je pro vás to pravé.

Bartošovice - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Bartošovice.

Zimní středisko SK Věžná

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál SK Věžná!

Zimní středisko Olešnice - Hartman

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Olešnice - Hartman.

Tip na výlet - Třeboňsko

Třeboňsko je výjimečnou krajinou, velice rozmanitou a bohatou na zážitky z turistiky, nebo z cyklistických výletů. Představuje ideální místo pro víkendové pobyty i pro klasickou vícedenní dovolenou, kterou můžete trávit v hotelu či penzionu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět malebných poklidných vesniček, staletých rybníků, prosluněných luk a rozlehlých lesů. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

Kdo by neznal překrásné město Český Krumlov?

Jihočeské město Český Krumlov patří bez diskuse k největším turistickým lákadlům v naší zemi. Každý rok do tohoto města zavítají desítky tisíc tuzemských i zahraničních hostů. Město Vám může nabídnout renesanční fasády domů v historickém centru, které obtáčí řeka Vltava, malebná zákoutí a uličky a samozřejmě v první řadě krumlovský zámek s rozsáhlou zahradou. Český Krumlov je také doslova rájem vodáků, kteří se plaví po Vltavě, a krásu města i zámku mohou obdivovat z netradičního pohledu od říční hladiny. Pozoruhodné jsou však i okolní přírodní scenérie a výhledy, která byste si neměli nechat ujít. Kdo přijede do Krumlova vlakem, ten může jeho krásy obdivovat již od silnice, nedaleko nádraží. Budova nádraží se totiž nachází vysoko nad městem, na kopci, odkud je velmi pěkný výhled na zámek a některé domy v historickém centru.

Vydejte se do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místo, které mnozí turisté, cyklisté a vodáci považují za výchozí bod pro cestování v Jižních Čechách – na Třeboňsku. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Chtěli bychom Vám touto cestou nabídnout některé cyklostezky, co za shlédnutí určitě stojí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.9.
částečně oblačno
17°C
9°C
Neděle
24.9.2023
částečně oblačno
17°C
9°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
20°C
15°C
Úterý
26.9.2023
jasno
24°C
16°C